Piedāvājam trakulīgas dejas un skanīgas dziesmas, āķīgus konkursus gan bērniem, gan vecākiem, daudz smieklu un nebeidzamu jautrību ik, vienā pasākumā!
• Dzimšanas un vārdadienas ballītes,
• Tematiskās ballītes kopā ar lielajiem pasaku tēliem,
• Pilsētas un novadu svētku skatuves programmas.

Lai pasākums būtu kvalitatīvs, strādājam ar profesionālu skaņas, gaismas tehniku un dj.

Lai pasākums kļūtu vēl košāks, arī tā dalībniekiem jākļūst krāsaini košiem, un tur jums palīdzēs spīdīgie gliteru tetovējumi. Kolekcijā ir pieejama plaša krāsu gamma, kas ļauj veidot gan lielus, gan mazus zīmējumus uz ķermeņa. Ikviens var izvēlēties tīkamāko zīmējumu un krāsu, kā arī ķermeņa daļu, kur izveidot tetovējumu. Gliteri uz bērna ādas turēsies līdz divām nedēļām, tādēļ mazais vēl ilgi atcerēsies jauko svētku dienu!

Lielās tantes un onkuļi televīzijā piedalās dažādās pārvērtības, bet tevi neviens neaicina? Nieki vien! Arī tu vari piedalīties brīnumainās pārvērtībās tūlīt pat – ar burvju otiņas mājienu pārtapt par princesi, tauriņu, meža zvēriņu vai kādu no iemīļotajiem pasaku tēliem! Tev tikai jāatšķir krāsainā grāmata un jāizvēlas sev tīkamākais zīmējums. Mammītes un papuči var būt bez rūpēm, jo burvju krāsas neizraisa alerģiskas reakcijas un ir nekaitīgas mazuļa maigajai ādai!

Hopā! Esmu ieradusies, lai sarīkotu ne tikai garo balonu pūšanas sacensības visiem papučiem, bet arī izlocītu no tiem dažādas interesantas lietiņas. Kādas? Neticēsi! Sākot no sunīšiem un papagaiļiem, beidzot ar lielo zaķi un pīli. Neviens netiks aizmirsts, un pats labākais, ka mazie paši varēs piepildīt savus krāšņākos sapņus un izvēlēties, kādās krāsās un ko tieši vēlas: meitenēm būs skaisti ziedi, rokassprādzes, tauriņi un tamlīdzīgi jauki sievišķīgi nieki, puišiem – tīģeri, zobeni, lidmašīnas un citas puišu lietas.

Krāsaini ziepju burbuļi – tie jebkuru pasākumu pārvērtīs par burvīgu pasaku un izvilinās smaidu katra bērna lūpu kaktiņos. Tieši tādēļ dāvinu katrā pasākumā šo neaizmirstamo mirdzumu actiņās.

Ballīte nav iedomājama bez krāsainiem baloniem, tādēļ saturieties! Likšu lietā visas savas zināšanas un idejas, lai ar krāsainiem baloniem uzburtu īstu pasaku un mazajam jubilāram sāktu straujāk pukstēt sirsniņa: princešu ballītei uzburšu krāsainu ziedu pļavu ar taureņiem, pirātu kuģī savīšu jautros zirnekļu tīklus, zemūdens valstībā – astoņkājus. Vārdu sakot – izdekorēšu telpu atbilstoši ikviena pasākuma tematikai un jūsu vēlmēm.

Lai Tavu ballīti padarītu vēl saldāku un krāsaināku piedāvājam gardo cukurvati.

Tā garšo ne tikai bērniem, bet arī mammām un tētiem…
Vai atceries cik TU bērnībā biji par to priecīgs?
Nepalaid garām iespēju un iesaki arī draugiem.

Pieejamās garšas: ķiršu, pinakolada, vanilla, zemeņu, apelsīnu, kanēļa, kazene, bubble gum, ābolu, citronu!

Mans moto ir – ja kaut ko daru, tad profesionāli, vai nedaru nemaz. Tieši tādēļ par sadarbības partneriem izvēlos savas jomas profesionāļus.

Tāds ir arī fotogrāfs, ar kuru sadarbojos. Jūsu jaukais pasākums tiks iemūžināts skaistās un profesionālās bildītēs un ierakstīts atbilstoši noformētā diskā!